HAKKIMIZDA

Sektörün en eski firmalarından biri olan uzmanlar grup gelişen teknoloji ve farklı ürün seçekleri ile Türkiye'nin birçok ilinde camlama sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmalarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

TÜRKİYE de daha hiç tanınmadığı ve sadece Avrupa ülkelerinde bilinen CAM BALKON sistemleri ile yeni bir alanda daha hizmet vermeye başladı. 2003 yılında girdiği CAM BALKON sektöründe kısa bir süre alt bayilik olarak faaliyet gösterdi. Çok kısa ve hızlı bir şekil de SİTELER-ANK da imalat atölyesi açarak cam balkon sektöründe imalatçı konuma geçti. ANKARA’nın büyük bir alanına hakim oldu. RULMANLI SİSTEMİ TÜRKİYE genelinde hem montaj hem de geniş bir bayilik ağına sahip oldu.

Cam balkon sektörüne Rulmanlı Sistem ile başlayan firmamız 2005 senesinde mağaza girişi VİTRİN SİSTEMİ ile faaliyetine devam etti. 2008 senesin TUYAP KAPI PENCERE FUARına farklı 2 ayrı sistemle katıldı. Sistem yelpazesi yeni tasarlanan ASKILI SİSTEM ve SÜRGÜLÜ SİSTEM ile genişledi.

TÜRKİYE geneli potansiyeline hakim olmak için yurdun en önemli 2 kentinde hem imalat hem merkez niteliğinde yerler açtı. Yurdun batı kanadındaBAYRAMPAŞA-İST müdürlüğü ile faaliyet göstermktedir. İç ve Doğu ANADOLU kanadında ise ULUS-ANK genel müdürlüğü ile faaliyet göstermektedir.

Faaliyet alanlarına Jaluzi-Dikey Perde, Duşakabin, Akardion kapı, Sineklik, ERPEN PVC gibi sektörleri de ekleyerek alanında ilerlemeye devam etmektedir.


© 2017 - Balkon camlama ankara,cam balkon fiyatları istanbul Bu Site Uzmanlar Grup Ltd.Şti.firmasına aittir.